czwartek, 2 lutego 2012

Bonbony u Kasi-Tasi i w Chomiku

Z wielką przyjemnością zapisałam się na kolejne rozdawiajki. Może mi się w końcu poszczęści a jak wiadomo "żeby wygrać , trzeba grać " :)
Na blogu KasiTasi są takie cudeńka do wygraniaA na chomikowym blogu takieTeraz pozostaje mi czekac i liczyc na szczęście w losowanou :)
*************************************************************************************
Dziękuje serdecznie za wszystkie komentarze dzięki którym połechtałyście moje ego i rozpiera mnie duma i radość i czuje się doceniona i aż chce się dalej dziergać :)

wtorek, 31 stycznia 2012

Kartki wielkanocne

Rozpoczął się u mnie sezon kartek wielkanocnych. Oto dwie pierwsze karteczki, ale napewno nie ostatnie :)
Wzór na obu ten sam ale pierwsza wyszyta cieniowaną muliną a druga niciami metalux. Następne karteczki czekają już na wyszycie i oprawienie a mój obrazek xxx leży w kącie i cierpliwie czeka na swoja kolej :)notka

Jak już pisałam, niedawno odbyło się w gruczeńskiej bibliotece trzecie spotkanie z haftem matematycznym. Notkę o nim można zobaczyc TU

poniedziałek, 30 stycznia 2012

Obrazek dla córci

Tak prezentuje się obrazek dla Oliwki. Może nie powala na kolana ale małej się podoba i już wisi na ścianie w jej kąciku. W planach mam jeszcze ozdobienie ramki ale jako, że moje talenty plastyczne w tej materii są małe więc jeszcze się zastanawiam jak się za to zabrać.A tak się prezentuje karteczka urodzinowa, którą ostatnio wyszyłam i juz wysłałam do adresata. Mam nadzieję, że mu się spodoba :)


**********************************************************************************
Dziękuje serdecznie za wszystkie mile komentarze oraz witam nowych obserwatorów :)
Spotkania w bibliotece były dopiero 3 ale są naprawdę fajne,w miłej atmosferze pokazuję innym Paniom jak się zabrać za haft matematyczny i dziele się z nimi moimi wzorkami. Jestem bardzo wdzięczna Pani Lidii (bibliotekarce), że udało nam się te spotkania zorganizować.

**********************************************************************************
Zapisałam się też na cudowne candy scrap.com.pl  może mi się poszczęści :)